Division 3

Group A

  rd 1 rd 2 rd 3 P W D L MP GP
1 Colchester Juniors B colb mus 5 mand 7 bknd 5 3 3 0 0 6 17
2 JHJ Shark Tank 4 jhj4 mand 5 ths2 6 uxb 4 3 3 0 0 6 15
3 Muswell Hill Primary mus colb 3 bknd 7 edge 5½ 3 2 0 1 4 15½
4 Uxbridge B uxb bknd 4 edge 4½ jhj4 3 3 1 1 1 3 11½
5 Edgware Gambits E edge ths2 8 uxb 3½ mus 2½ 3 1 0 2 2 14
6 The Hall 2 ths2 edge 0 jhj4 2 mand 3 3 1 0 2 2 5
7 Barnet Knights D bknd uxb 4 mus 1 colb 2 3 0 1 2 1 7
8 Manchester Juniors D mand jhj4 -4 colb -1 ths2 0 3 0 0 3 0 -5

Group B

  rd 1 rd 2 rd 3 P W D L MP GP
1 Lenzie Basilisks lenb far 6 hje 8 bknc 7 3 3 0 0 6 21
2 Wanstead Warriors 1 waw1 bknc 7 ccha 3 jhj7 6 3 2 0 1 4 16
3 Chess Challengers A ccha breb 7½ waw1 5 far 3 3 2 0 1 4 15½
4 Brentwood School B breb ccha ½ far 4 hje 7 3 2 0 1 4 11½
5 JHJ Shark Tank 7 jhj7 hje 0 bknc 6 waw1 2 3 1 1 1 3 8
6 Farnham Fantasticos A far lenb 1½ breb 2 ccha 5 3 1 0 2 2
7 Harrow Juniors E hje jhj7 0 lenb 0 breb 1 3 0 1 2 1 1
8 Barnet Knights C bknc waw1 0 jhj7 2 lenb 0 3 0 0 3 0 2

Group C

  rd 1 rd 2 rd 3 P W D L MP GP
1 Desert Penguins Saturn dps lee1 4½ edgd 8 cfl 8 3 3 0 0 6 20½
2 Young Dragons B ydrb cfl 6½ ekbr 8 jhj6 5½ 3 3 0 0 6 20
3 Leeds Juniors 1 lee1 dps 3½ cfl 5½ ekbr 8 3 2 0 1 4 17
4 Edgware Gambits D edgd jhj6 8 dps 0 thd 4½ 3 2 0 1 4 12½
5 Tetherdown Bishops thd ekbr 8 jhj6 0 edgd 3½ 3 1 0 2 2 11½
6 JHJ Shark Tank 6 jhj6 edgd 0 thd 8 ydrb 2½ 3 1 0 2 2 10½
7 Coldfall Bishops cfl ydrb 1½ lee1 2½ dps 0 3 0 0 3 0 4
8 East Kilbride Rooks ekbr thd -2 ydrb 0 lee1 0 3 0 0 3 0 -2

Group D

  rd 1 rd 2 rd 3 P W D L MP GP
1 London Dragons Americium ldra jhj5 8 uxc 8 lee2 7 3 3 0 0 6 23
2 Charlton Tigers chaa lee2 5½ hjf 8 som 5 3 3 0 0 6 18½
3 Wimbledon Juniors A wja hjf 8 som 4 uxc 2 3 1 1 1 3 14
4 Somerset Lions som uxc 5 wja 4 chaa 3 3 1 1 1 3 12
5 JHJ Shark Tank 5 jhj5 ldra 0 lee2 3½ hjf 8 3 1 0 2 2 11½
6 Leeds Juniors 2 lee2 chaa 2½ jhj5 4½ ldra 1 3 1 0 2 2 8
7 Uxbridge C uxc som 1 ldra 0 wja 2½ 3 1 0 2 2
8 Harrow Juniors F hjf wja 0 chaa 0 jhj5 0 3 0 0 3 0 0