Division 3

Group A

  rd 1 rd 2 rd 3 P W D L MP GP
1 Shropshire and Friends 3 saf3 wro3 2½ for 2½ cat3 2 3 2 1 0 5 7
2 Chessable White Rose 3 wro3 saf3 1½ dah 3 warb 3 3 2 0 1 4
3 War & Piece Overlord wapa for 1 cat3 3 mjub 3½ 3 2 0 1 4
4 Forest Hall Juniors for wapa 3 saf3 1½ dah 2½ 3 2 0 1 4 7
5 Catford Cosmonauts 3 cat3 mjub 3 wapa 1 saf3 2 3 1 1 1 3 6
6 Manchester Juniors B mjub cat3 1 warb 4 wapa ½ 3 1 0 2 2
7 Darnall & Handsworth dah warb 2 wro3 1 for 1½ 3 0 1 2 1
8 Warwickshire Bears B warb dah 2 mjub 0 wro3 1 3 0 1 2 1 3

Group B

  rd 1 rd 2 rd 3 P W D L MP GP
1 Charlton Cobras A chaa wat2 3½ cro1 3 brc 4 3 3 0 0 6 10½
2 Broadland Falco Duboisi brof fara 2 wat2 4 cro1 2½ 3 2 1 0 5
3 Farnham A fara brof 2 sto 3 baua 3 3 2 1 0 5 8
4 Bristol Cabot Blackbeards brc cro1 2½ baua 3½ chaa 0 3 2 0 1 4 6
5 Stroud Oldies sto baua 3 fara 1 wat2 2 3 1 1 1 3 6
6 Watford 2 wat2 chaa ½ brof 0 sto 2 3 0 1 2 1
7 Crowthorne 1 cro1 brc 1½ chaa 1 brof 1½ 3 0 0 3 0 4
8 Bishop Trojans baua sto 1 brc ½ fara 1 3 0 0 3 0

Group C

  rd 1 rd 2 rd 3 P W D L MP GP
1 Dundee City B dunb buda 3 urm 3½ hth 2½ 3 3 0 0 6 9
2 Hackney Thirsty hth soab 2 hw3 4 dunb 1½ 3 1 1 1 3
3 Camborne Trevithick camt bknb 1 buda 2 urm 3½ 3 1 1 1 3
4 Barnet Knights B bknb camt 3 soab 2 buda 1 3 1 1 1 3 6
5 Bude Surfers A buda dunb 1 camt 2 bknb 3 3 1 1 1 3 6
6 Spirit of Atticus B soab hth 2 bknb 2 hw3 2 3 0 3 0 3 6
7 Harrow 3 hw3 urm 2 hth 0 soab 2 3 0 2 1 2 4
8 Urmston and Stretford urm hw3 2 dunb ½ camt ½ 3 0 1 2 1 3

Group D

  rd 1 rd 2 rd 3 P W D L MP GP
1 Barnet Knights A bkna wfja 4 ma 3 crwa 4 3 3 0 0 6 11
2 Wessex Some Stars D wesd crwa 4 ekba 2½ brab 3 3 3 0 0 6
3 Guildford Castles 1 guc1 ma 2 crwa 3 ekba 4 3 2 1 0 5 9
4 Manchester Manticores ma guc1 2 bkna 1 wfja 4 3 1 1 1 3 7
5 Watford Juniors A wfja bkna -½ brab 2½ ma 0 3 1 0 2 2 2
6 Bradford DCA Knights B brab ekba 2 wfja 1½ wesd 1 3 0 1 2 1
7 East Kilbride Strollers ekba brab 2 wesd 1½ guc1 0 3 0 1 2 1
8 Crewe AOL crwa wesd 0 guc1 1 bkna 0 3 0 0 3 0 1