Division 2

Group A

  rd 1 rd 2 rd 3 P W D L MP GP
1 JHJ Shark Tank 1 jhj1 bkna 6½ ski2 6 brb 8 3 3 0 0 6 20½
2 KJCA Young Kestrels E kjke ski2 5½ bb1 6 hafb 4½ 3 3 0 0 6 16
3 Barnet Knights A bkna jhj1 1½ brb 7½ watc 7 3 2 0 1 4 16
4 Hull & York Vikings hafb brb 7 watc 4 kjke 2½ 3 1 1 1 3 13½
5 Surrey Kings 2 ski2 kjke 2½ jhj1 2 bb1 7 3 1 0 2 2 11½
6 Border Bandits bb1 watc 4½ kjke -1 ski2 1 3 1 0 2 2
7 Watford Juniors C watc bb1 2½ hafb 4 bkna 1 3 0 1 2 1
8 Bristol Bishops brb hafb 1 bkna ½ jhj1 0 3 0 0 3 0

Group B

  rd 1 rd 2 rd 3 P W D L MP GP
1 JHJ Shark Tank 2 jhj2 ojad 8 kjkf 7½ lei2 7 3 3 0 0 6 22½
2 KEGS A keca lei2 8 ths1 1½ hjc 7 3 2 0 1 4 16½
3 The Hall 1 ths1 wwkd 2½ keca 6½ ojad 5 3 2 0 1 4 14
4 KJCA Young Kestrels F kjkf hjc 6 jhj2 ½ wwkd 5 3 2 0 1 4 11½
5 Warwickshire Bears D wwkd ths1 5½ ojad 1½ kjkf 3 3 1 0 2 2 10
6 Ojays D ojad jhj2 0 wwkd 6½ ths1 3 3 1 0 2 2
7 Leicestershire Juniors 2 lei2 keca 0 hjc 6 jhj2 -1 3 1 0 2 2 5
8 Harrow Juniors C hjc kjkf 0 lei2 2 keca -1 3 0 0 3 0 1

Group C

  rd 1 rd 2 rd 3 P W D L MP GP
1 Colchester Juniors A cola hjd 7 ekbb 5 ski1 4½ 3 3 0 0 6 16½
2 Dundee City dun watb 4½ wwkf 5½ hjd 5 3 3 0 0 6 15
3 Surrey Kings 1 ski1 wwkf 5½ hjd 8 cola 3½ 3 2 0 1 4 17
4 Watford Juniors B watb dun 3½ phab 7 ekbb 6 3 2 0 1 4 16½
5 Warwickshire Bears F wwkf ski1 2½ dun 2½ phab 5½ 3 1 0 2 2 10½
6 East Kilbride Bishops ekbb phab 4 cola 3 watb 2 3 0 1 2 1 9
7 Phones Juniors B phab ekbb 4 watb 1 wwkf 1½ 3 0 1 2 1
8 Harrow Juniors D hjd cola 0 ski1 0 dun 2 3 0 0 3 0 2

Group D

  rd 1 rd 2 rd 3 P W D L MP GP
1 Edgware Gambits C edgc wwke 5½ bknb 5½ rob 5½ 3 3 0 0 6 16½
2 KCS U13B kcjb manc 3½ ojae 5 bknb 6 3 2 0 1 4 14½
3 JHJ Shark Tank 3 jhj3 rob 1½ manc 7½ ojae 4 3 2 0 1 4 13
4 Warwickshire Bears E wwke edgc 2½ rob 5 manc 4 3 1 1 1 3 11½
5 Manchester Juniors C manc kcjb 4½ jhj3 ½ wwke 4 3 1 1 1 3 9
6 Barnet Knights B bknb ojae 6½ edgc 2½ kcjb 2 3 1 0 2 2 11
7 Robin Hoods rob jhj3 4½ wwke 3 edgc 2½ 3 1 0 2 2 10
8 Ojays E ojae bknb ½ kcjb 2 jhj3 3 3 0 0 3 0