Division 2

Group A

  rd 1 rd 2 rd 3 P W D L MP GP
1 East Kilbride Knights ekk ojae 7½ sjb 7½ mfb2 5 3 3 0 0 6 20
2 Robin Hoods 1 rob1 hjd 6 wwkd 6 sta3 5 3 3 0 0 6 17
3 May The Fork Be With You 2 mfb2 wwkd 4 sta3 8 ekk 2½ 3 2 0 1 4 14½
4 St John's College B sjb sta3 6 ekk ½ ojae 5½ 3 2 0 1 4 12
5 Warwickshire Bears D wwkd mfb2 3 rob1 2 hjd 6 3 1 0 2 2 11
6 Ojays E ojae ekk ½ hjd 7 sjb 2½ 3 1 0 2 2 10
7 St Albans Early Knights 3 sta3 sjb 2 mfb2 0 rob1 3 3 0 0 3 0 5
8 Harrow Juniors D hjd rob1 2 ojae 0 wwkd 1 3 0 0 3 0 3

Group B

  rd 1 rd 2 rd 3 P W D L MP GP
1 Hull and Friends 2 haf2 sta2 4½ watb 8 wwkf 4½ 3 3 0 0 6 17
2 Robin Hoods 2 rob2 wwkf 4 mai2 6 phb 4½ 3 3 0 0 6 14½
3 St Albans Early Knights 2 sta2 haf2 3½ bb1 7½ mai2 8 3 2 0 1 4 19
4 Border Bandits 1 bb1 mai2 5 sta2 ½ watb 4 3 1 1 1 3
5 Watford Juniors B watb phb 4½ haf2 0 bb1 4 3 1 1 1 3
6 Phones Juniors B phb watb 3½ wwkf 6 rob2 3½ 3 1 0 2 2 13
7 Warwickshire Bears F wwkf rob2 3½ phb 2 haf2 3½ 3 0 0 3 0 9
8 Maid Marians 2 mai2 bb1 2 rob2 1 sta2 -½ 3 0 0 3 0

Group C

  rd 1 rd 2 rd 3 P W D L MP GP
1 KJCA Young Kestrels D kjkd ojaf 7 hjc 7 uxba 6 3 3 0 0 6 20
2 May The Fork Be With You 1 mfb1 uxba 4 watc 7 rob3 8 3 2 1 0 5 19
3 Ojays F ojaf kjkd 1 rob3 4 hjc 6 3 2 0 1 4 11
4 Watford Juniors C watc rob3 8 mfb1 1 camb 4 3 1 1 1 3 13
5 Uxbridge Juniors A uxba mfb1 4 camb 5 kjkd 2 3 1 1 1 3 11
6 Cambridge Chess & Go B camb hjc 4 uxba 2 watc 4 3 0 2 1 2 10
7 Harrow Juniors C hjc camb 4 kjkd 1 ojaf 0 3 0 1 2 1 5
8 Robin Hoods 3 rob3 watc 0 ojaf 3 mfb1 0 3 0 0 3 0 3

Group D

  rd 1 rd 2 rd 3 P W D L MP GP
1 St Benildus stb rvu 7 hjb 6 le2 7 3 3 0 0 6 20
2 Phones Juniors A pha wwke 8 rvu 4 kjke 7 3 2 1 0 5 19
3 KJCA Young Kestrels E kjke le2 8 wwke 5 pha 1 3 2 0 1 4 14
4 SASCA Sharks sas hjb 0 le2 5½ wwke 6 3 2 0 1 4 11½
5 Rovers United rvu stb 1 pha 4 hjb 5 3 1 1 1 3 10
6 Harrow Juniors B hjb sas 8 stb 2 rvu 3 3 1 0 2 2 13
7 Warwickshire Bears E wwke pha 0 kjke 3 sas 2 3 0 0 3 0 5
8 Leicestershire Juniors 2 le2 kjke 0 sas 2½ stb 1 3 0 0 3 0