Division 6

  rd 1 rd 2 rd 3 P W D L MP SB SOS
1 St Benildus D stb4 bkn2 2½ weh 3 ang3 2½ 3 3 0 0 6 24 12
2 Dundee City B dcb wlv 3½ cha 4 breb 2½ 3 3 0 0 6 22 11
3 Hackney Hackers hha sta 3 bra3 3½ ashd 4 3 3 0 0 6 20 10
4 Imperial Knightriders imk1 bkn3 3 her2 4 enf1 3½ 3 3 0 0 6 20 10
5 St Benildus C stb3 abi 3 hcu1 4 kese 3 3 3 0 0 6 20 10
6 Stroud Middles stm brs 3 ashc 2½ weg 2½ 3 3 0 0 6 18 9
7 Chessable White Rose 3 wro3 ppr 3 bat 3½ guc 2½ 3 3 0 0 6 16 8
8 Cavan Crusaders cav cow 3½ kcj 2½ brof 2 3 2 1 0 5 13 9
9 Broadland Falco Duboisi brof mkp3 3 for1 3 cav 2 3 2 1 0 5 15 10
10 Enfield 1 enf1 hhu 3 crwb 2½ imk1 ½ 3 2 0 1 4 12 12
11 Guildford Castles guc mrb 4 hor2 3 wro3 1½ 3 2 0 1 4 12 12
12 Anglia Avengers 3 ang3 camp 3 mai2 3½ stb4 1½ 3 2 0 1 4 10 11
13 Harborough Cuatro hcu1 ekw 2½ stb3 0 bat 3½ 3 2 0 1 4 10 11
14 Ashton 2 ac2 weg 2 her3 2 mai2 3 3 1 2 0 4 9 7
15 Barnet Knights B bkn2 stb4 1½ ac1 3 her3 4 3 2 0 1 4 8 10
16 Brentwood B breb mcsb 3 afk2 4 dcb 1½ 3 2 0 1 4 8 10
17 Kent KJCA Kestrels E kese bkne 3½ cop 2½ stb3 1 3 2 0 1 4 8 10
18 Welwyn Hatfield weh shr5 3 stb4 1 abi 4 3 2 0 1 4 8 10
19 Cornish Pirates cop ac1 2½ kese 1½ afk2 2½ 3 2 0 1 4 8 8
20 Crewe BOL crwb oab 2½ enf1 1½ celc 3½ 3 2 0 1 4 8 8
21 Deaf England dfe afk2 1½ shr5 3½ bkn3 2½ 3 2 0 1 4 8 6
22 Charlton Cobras cha ekb 3 dcb 0 ppr 2 3 2 0 1 4 6 9
23 Forest Hall Juniors for1 far2 3½ brof 1 kcj 3 3 2 0 1 4 6 8
24 Ashfield Anonymous D ashd ply2 3½ bkn4 3½ hha 0 3 2 0 1 4 4 8
25 Bradford DCA Knights C bra3 enf2 3½ hha ½ hor3 2½ 3 2 0 1 4 4 8
26 Hertford 2 her2 wap2 3½ imk1 0 bkn4 4 3 2 0 1 4 4 8
27 Jan Luke's Wrecking Crew janl bat ½ malc 2½ oab 3 3 2 0 1 4 4 4
28 Braunstone brs stm 1 mcsb 2½ hor2 2 3 1 1 1 3 7 11
29 Calstock Killers afk1 kcj 0 cow 3½ mrb 2 3 1 1 1 3 7 7
30 Wells Globetrotters weg ac2 2 wese 4 stm 1½ 3 1 1 1 3 6 11
31 Ashfield Anonymous C ashc cro2 3½ stm 1½ wlv 2 3 1 1 1 3 5 10
32 Camborne Pendarves camp ang3 1 ekw 2 wese 3 3 1 1 1 3 5 8
33 East Kilbride Wanderers ekw hcu1 1½ camp 2 mkp3 3½ 3 1 1 1 3 5 8
34 Morriston Benko mrb guc 0 ekb 3 afk1 2 3 1 1 1 3 5 8
35 Wolfpack wlv dcb ½ wap2 4 ashc 2 3 1 1 1 3 3 9
36 Horsham 2 hor2 malc 4 guc 1 brs 2 3 1 1 1 3 3 7
37 Battersea Juniors bat janl 3½ wro3 ½ hcu1 ½ 3 1 0 2 2 8 14
38 Lerryn Clowns afk2 dfe 2½ breb 0 cop 1½ 3 1 0 2 2 8 12
39 KCJS kcj afk1 4 cav 1½ for1 1 3 1 0 2 2 6 12
40 Hertford 3 her3 wese 2 ac2 2 bkn2 0 3 0 2 1 2 5 9
41 Barnet Knights D bkn4 celc 2½ ashd ½ her2 -½ 3 1 0 2 2 4 10
42 Maidenhead 2 mai2 hor3 3½ ang3 ½ ac2 1 3 1 0 2 2 4 10
43 Oadby & Blaby oab crwb 1½ hhu 2½ janl 1 3 1 0 2 2 4 10
44 Horsham 3 hor3 mai2 ½ sta 3½ bra3 1 3 1 0 2 2 4 8
45 Phones Pals Rooks ppr wro3 1 cro2 2½ cha 1½ 3 1 0 2 2 2 11
46 St Andrews White Cross sta hha 1 hor3 ½ far2 3 3 1 0 2 2 2 9
47 Ashby Ivanhoe abi stb3 1 bkne 3 weh 0 3 1 0 2 2 0 10
48 Barnet Knights C bkn3 imk1 1 enf2 3 dfe 1½ 3 1 0 2 2 0 10
49 Ashton 1 ac1 cop 1½ bkn2 1 bkne 2 3 1 0 2 2 0 8
50 Cornish Wreckers cow cav ½ afk1 ½ uxbc 3 3 1 0 2 2 0 8
51 Shropshire 5 shr5 weh 1 dfe ½ enf2 3½ 3 1 0 2 2 0 8
52 MCS Oxford B mcsb breb 1 brs 1 malc 3 3 1 0 2 2 0 7
53 Celtic Tigers Cubs celc bkn4 1½ ply2 2½ crwb ½ 3 1 0 2 2 0 6
54 Hackney Hungry hhu enf1 1 oab 1½ uxbd 3 3 1 0 2 2 0 6
55 Redbridge All Sorts 1 red1 ply2 2½ 1 1 0 0 2 0 0
56 Redbridge All Sorts 2 red2 wap2 3½ 1 1 0 0 2 0 0
57 Wessex Some Stars E wese her3 2 weg 0 camp 1 3 0 1 2 1 2 8
58 MK Phoenix 3 mkp3 brof 1 far2 2 ekw ½ 3 0 1 2 1 1 9
59 East Kilbride Rovers ekb cha 1 mrb 1 cro2 2 3 0 1 2 1 1 8
60 Farnham B far2 for1 ½ mkp3 2 sta 1 3 0 1 2 1 1 7
61 Crowthorne 2 cro2 ashc ½ ppr 1½ ekb 2 3 0 1 2 1 1 6
62 Malpas & Croesoswallt malc hor2 0 janl 1½ mcsb 1 3 0 0 3 0 0 9
63 War & Piece 2 wap2 her2 -½ wlv -½ red2 ½ 3 0 0 3 0 0 9
64 Barnet Knights E bkne kese ½ abi 1 ac1 1½ 3 0 0 3 0 0 8
65 Enfield 2 enf2 bra3 ½ bkn3 1 shr5 ½ 3 0 0 3 0 0 8
66 Plymouth 2 ply2 ashd 0 celc 1½ red1 1 3 0 0 3 0 0 8
67 Uxbridge Bombers C uxbc cow 1 1 0 0 1 0 0 2
68 Uxbridge Bombers D uxbd hhu 1 1 0 0 1 0 0 2