Division 2

Group A

  rd 1 rd 2 rd 3 P W D L MP GP
1 Maid Marians mai camb 5½ sts 4 manc 6½ 3 3 0 0 6 16
2 Staffordshire Spitfires sts brb 6 mai 3 bb1 6 3 2 0 1 4 15
3 Warwickshire Bears F wwkf bb1 2 ojae 6 camb 5½ 3 2 0 1 4 13½
4 Border Bandits 1 bb1 wwkf 6 camb 2 sts 2 3 1 1 1 3 10
5 Manchester Juniors C manc ojae 7 brb 2½ mai 1½ 3 1 0 2 2 11
6 Bristol Bishops brb sts 2 manc 4½ ojae 3½ 3 1 0 2 2 10
7 Ojays E ojae manc 1 wwkf 2 brb 4½ 3 1 0 2 2
8 Cambridge Chess & Go B camb mai 1 bb1 2 wwkf 1½ 3 0 1 2 1

Group B

  rd 1 rd 2 rd 3 P W D L MP GP
1 Ojays C ojac watc 7 rhak 6 le2 4 3 3 0 0 6 17
2 Robin Hoods 1 rob1 wwke 4 hjb 4½ uxa 5½ 3 2 1 0 5 14
3 Uxbridge Juniors Arsenal uxa rhak 8 le2 5 rob1 1½ 3 2 0 1 4 14½
4 Harrow Juniors B hjb le2 4 rob1 3½ wwke 5 3 2 0 1 4 12½
5 Warwickshire Bears E wwke rob1 4 watc 5 hjb 3 3 1 1 1 3 12
6 Rhodes Avenue Knights rhak uxa 0 ojac 2 watc 5 3 1 0 2 2 7
7 Leicestershire Juniors 2 le2 hjb 3 uxa 3 ojac 2 3 0 0 3 0 8
8 Watford Juniors C watc ojac 1 wwke 3 rhak 3 3 0 0 3 0 7

Group C

  rd 1 rd 2 rd 3 P W D L MP GP
1 Rhodes Avenue Bishops rhab wwkd 5 hjc 8 kjkf 4½ 3 3 0 0 6 17½
2 Ojays D ojad hjc 3½ stjb 5½ rob3 8 3 2 0 1 4 17
3 KJCA Young Kestrels F kjkf rob3 7 wwkd 6 rhab 3½ 3 2 0 1 4 16½
4 Watford Juniors B watb stjb 5 rob3 8 wwkd 2½ 3 2 0 1 4 15½
5 Harrow Juniors C hjc ojad 4½ rhab 0 stjb 4½ 3 2 0 1 4 9
6 Warwickshire Bears D wwkd rhab 3 kjkf 2 watb 4½ 3 1 0 2 2
7 St John's College B stjb watb 3 ojad 2½ hjc 3½ 3 0 0 3 0 9
8 Robin Hoods 3 rob3 kjkf 1 watb -3 ojad 0 3 0 0 3 0 -2

Group D

  rd 1 rd 2 rd 3 P W D L MP GP
1 Young Dragons A ydra manb 6 phab 5½ sta3 7 3 3 0 0 6 18½
2 Manchester Juniors B manb ydra 2 rob2 6½ ojaf 8 3 2 0 1 4 16½
3 KJCA Young Kestrels E kjke ojaf 3 sta3 7 hjd 6 3 2 0 1 4 16
4 Phones Junior B phab sta3 6 ydra 2½ rob2 5 3 2 0 1 4 13½
5 Harrow Juniors D hjd rob2 4 ojaf 6½ kjke 2 3 1 1 1 3 12½
6 Ojays F ojaf kjke 4 hjd 1½ manb 0 3 1 0 2 2
7 Robin Hoods 2 rob2 hjd 4 manb 1½ phab 3 3 0 1 2 1
8 St Albans Early Knights 3 sta3 phab 2 kjke 1 ydra 1 3 0 0 3 0 4